GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 8369401
nr 836 9401
Terrin
Med lock, Kina, 1800-tal, längd: 32 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:24:21
100 kr
300 kr